Sıkça Sorulan Sorular

Verimlilik sınıfı, kapasite, güvenilir marka, servis ve yedek parça desteği gibi faktörlere dikkat etmelisiniz.

Uzman bir tesisatçıyla çalışmalı, doğru boyutta borular kullanmalı ve güvenlik önlemlerine yer vermelisiniz.

Doğal gaz açım işlemi, yetkili doğalgaz firması veya yetkili teknik servis tarafından gerçekleştirilmelidir.

Kombinin ilk çalıştırılması, kombiyi satan veya yetkili teknik servis tarafından yapılmalıdır.

Düzenli bakım yaptırmak, enerji verimliliği ayarlarını kullanmak, ısı yalıtımını iyileştirmek ve gereksiz yere kombiyi açık tutmamak gibi ipuçlarını izlemelisiniz.

Kombinin basıncı düştüğünde, su basıncını artırmak için kombiye su takviyesi yapmanız gerekmektedir. Kullanım kılavuzunda yer alan talimatları takip edin veya yetkili servisten destek alın.

Kombi garanti süresini uzatmak için üretici firmanın belirlediği prosedürleri takip ederek, garanti uzatma seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Genellikle yılda bir kez düzenli olarak kombi bakımı yaptırmanız önerilir. Üretici firmanın tavsiyelerini ve kullanım kılavuzunu takip etmek önemlidir.

Kombi bakım süresi, kombinin durumuna ve bakım işlemlerine bağlı olarak değişebilir. Genellikle 1-2 saat sürebilir.

Kombi bakımında, temizlik, filtre değişimi, yanma kontrolü, gaz ayarı, su basıncı kontrolü gibi işlemler gerçekleştirilir.

Verimlilik sınıfı, kapasite, marka güvenilirliği, ses seviyesi, kullanım kolaylığı gibi faktörlere dikkat etmelisiniz.

Tesisatın doğru boyutlarda olmasına, güvenlik önlemlerine ve yerel yönetmeliklere uyulmasına dikkat etmelisiniz.

Su arıtma cihazı, içme suyundaki zararlı maddeleri, kirleticileri ve aşırı mineralleri temizleyerek daha temiz ve sağlıklı su elde etmeyi sağlar.

Suyun kalitesinin düşük olduğu bölgelerde, klor veya ağır metaller içeren su kaynaklarından su tüketiliyorsa veya kişisel tercihler doğrultusunda daha saf ve temiz su elde etmek isteniyorsa su arıtma cihazı kullanılabilir.

Su arıtma cihazının filtreleri belirli aralıklarla değiştirilmeli ve periyodik bakım yapılmalıdır. Bakım talimatları üretici tarafından sağlanır ve bu talimatlara uyulması önemlidir.

Sıhhi tesisat, bir binada veya yapıda su temini, atık su drenajı, ısıtma ve soğutma sistemleri gibi suyun kullanımıyla ilgili tesisat sistemlerini kapsar.

Aşağıdaki İletişim Formunu Doldurarak bize ulaşabilirsiniz.